Celopolepy aut

Celopolepy aut

Celopolepy aut

Polepy aut jsou mnohem víc, než jen investicí do vzhledu Vašeho vozu, ale také dokonalou ochranou laku. Ať individuální vzhled, reklamní celopolep a nebo ochrannou fólii… žádné Vaše přání není překážkou.
Splníme i to nejnáročnější přání… neváhejte nás kontaktovat.

Více než 23 let zkušeností.

Ať už jsou Vaše důvody jakékoliv, třeba jen touha ke změně barvy vozu, splní jistě Vaše očekávání. Používáme VWS 3D fólie například: Avery, KPMF, Mactac, ORACAL, 3M, Arlon.Máme k dispozici vzorník barev a jsme připraveni Vám odborně pomoci při volbě odstínu.

Tato změna otevírá nekonečné možnosti v oblasti designu automobilů. Fólie se vyrábí v různých barvách včetně metalické a navíc jsou potisknutelné, takže lze realizovat i náročné představy majitele jakéhokoliv druhu vozu.

Výhody celopolepu

 Vysoká odolnost
zajišťuje vysokou odolnost proti poškrabání a ochrání lak před vnějšími vlivy po dobu několika let, a rovněž ochrání různé části Vašeho vozu proti kamínkům, asfaltu apod.

 Stálá barevnost
vyniká dlouholetou stálostí odstínu a efektu

 Ochrana
je velmi odolná proti létajícímu hmyzu, chemikáliím, oleji, smogu nebo  vandalismu, nainstalovaná fólie zároveň zabraňuje vzniku koroze karoserie na ochráněných místech

 Dlouhá životnost
životnost 3 – 10 let, ovšem nejsou nezničitelné. Například běžnému mytí, škrábání nehty a různé údery tomu autofólie bez problémů odolávají. Je pochopitelné, že je lze poškrábat ostrými a tvrdými předměty, ale pokud je majitel vozu opatrný, není nikterak výjimečné, aby vydržely i více jak 5 let v netknutém a původním stavu

 Profesionální instalace
má vysokou tvárnost, umožňující rychlou profesionální montáž i demontáž

 100% legálnost
změna barvy se zapíše do TP a nebude problém s policií, na STK nebo se zákony EU